Fotografia ślubna – lubuskie

Wyjątkowy dzień, wyjątkowe zdjęcia

Jeden dzień, ale przygotowywany tak starannie, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół, musi być równie skrupulatnie uwieczniony na wyjątkowych zdjęciach. Z okiem profesjonalisty i duszą artysty sprawię, że te chwilę pozostaną piękne przez długi czas. Zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat i to doświadczenie pozwala mi wydobyć z każdej, indywidualnej uroczystości wszystko, co najpiękniejsze – czyli przede wszystkim emocje – radość, wzruszenie, podniosłość chwili, łzy szczęścia, spojrzenia pełne miłości, zaufania, zjednania.

Fotografia ślubna – województwo lubuskie

Fotografia ślubna to moja pasja, którą realizuję z długoletnim doświadczeniem. Moje pole działania to województwo lubuskie, także zapraszam do kontaktu wszystkich zakochanych z Gorzowa i okolic. Zanim skontaktujesz się ze mną, koniecznie zajrzyj do mojego portfolio – zdjęcia tam zamieszczone powiedzą więcej niż jakikolwiek tekst. Przed każdym zleceniem z przyjemnością spotkam się z Tobą osobiście i wspólnie ustalimy wizję, perspektywę i oprawę zdjęć. Wykonuję zarówno fotografie reportażowe, jak i sesje plenerowe oraz rodzinne. Jeśli masz takie życzenie, wykonam dla Ciebie piękny album lub fotoksiążkę. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Tak wyjątkowy dzień dla każdego jest inny i jedyny w swoim rodzaju.

Fotografia ślubna i nie tylko

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, ale z dużym zaangażowaniem zrealizuję sesje lub reportaże także z okazji innych uroczystości rodzinnych na terenie województwa lubuskiego. Jeśli potrzebujesz dobrego fotografa na chrzciny, urodziny czy jubileusze, to śmiało możesz do mnie pisać – przedstaw mi swoją wizję, a ja podejmę wyzwanie. Dla mnie fotografia, nie tylko ślubna, to misja, którą wykonuję rzetelnie i profesjonalnie. Dysponuję najlepszym, dostępnym na rynku sprzętem, dzięki któremu zapewniam najwyższą jakość zdjęć.

Skontaktuj się ze mną

Opowiedz mi swoją historię, a ja uwiecznię ją poprzez ślubną fotografię. Województwo lubuskie stwarza ku temu piękne okoliczności przyrody – duża liczba pagórków, kotlin i lasów to świetne przestrzenie do aranżacji fotografii plenerowej. Reportaż ślubny możemy zacząć od sesji w twoim domu, przejdziemy potem do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Będę dyskretnie, jednak z wielką uwagą towarzyszył Wam w uroczystości weselnej tak długo, jak tylko będzie taka potrzeba. Masz pomysł na mniej standardowy scenariusz? Tym bardziej pisz do mnie. Fotografia ślubna, którą wykonam, ma być przede wszystkim dla Ciebie, dla Was. To Wasza pamiątka. Jeżeli planujesz ślub lub inną uroczystość rodzinną na lubuskiej ziemi i potrzebujesz wyjątkowych fotografii uwieczniających te chwile, pozostaję do twojej dyspozycji.